ПРО КОМПАНІЮ OCP

Компанія ОСР заснована в Німеччині Хорстом-Герхардом Едельмаєром та доктором наук Зігфрідом Кохом у серпні 1994 року. В даний час пан Еделмайер є співзасновником компанії та її головним директором.

Компанія ОСР виробляє понад 300 видів чорнила. Компанія не виробляє універсальне чорнило, а лише сумісне з певною моделлю принтера. Як тільки ОЕМ створює нове чорнило, дослідницький відділ компанії створює альтернативний варіант, готовий для продажу. Керівник компанії наполягає, що його компанія завжди дотримуватиметься цієї бізнес-моделі.

Коротка історія компанії ОСР

  • на початку 1995 року було налагоджено виробництво чорнила для струменевих принтерів, асортимент яких за півроку перевищив три десятки найменувань.
  • 1996 року в компанії з'являється перший закордонний дилер.
    • через рік ОСР випускає перше пігментне чорнило.
  • 2000 рік ознаменувався відкриттям представництва за океаном
  • ОСР-USA Inc.Colorado Springs та в Азії
  • OCP-CHINA Co.,Ltd.
  • через два роки асортимент чорнила, вироблених і експортованих компанією досягає 230 позицій.
  • 2004 року компанія СІНТ стає 24-м закордонним партнером ОСР, отримавши ексклюзивні права на дистриб'юцію продукції ОСР на території України.
В даний час німецька компанія ОСР є найбільшим у світі виробником чорнил та технологічних рідин для струменевих принтерів. Компанія ОСР знаходиться в містечку Хаттінген. У штаті компанії працює понад 50 осіб, 20 із яких займаються розробкою нових формул чорнила.
Несмотря на сравнительно небольшое количество персонала, компани OCP производит более 4000 тон чернил в год!!! ОСР является главным поставщиком чернил для известной сети магазинов по заправке Cartridge World. Нахождение такого солидного клиента в своем портфолио, вынуждает ОСР быть гиперактивной.

Як тільки з'являється новий вид чорнила, ОСР зобов'язується створити альтернативу даним чорнилом протягом 2-3 тижнів. Як компанії вдається бути швидкою, активною та динамічною з малою кількістю фахівців? Відповідь криється у створенні повністю автоматизованої системи виробництва, де людина тільки стежить за виконанням процесу.
Іншою особливістю ОСР є той факт, що компанія виробляє все своє чорнило в Німеччині. Кілька років тому, за словами Еделмаєра, компанія вирішила створити завод у Китаї, але потім відмовилася від цієї ідеї. Чому? Компанія відмовилася від виробництва чорнила в Китаї з простої причини, що подібна витівка змусила б ділитися з секретом бізнес-процесів і формулами чорнила. А це і є найбільшим багатством компанії. Замість інвестицій у створення заводу в Китаї компанія інвестувала кошти в передове обладнання для свого заводу в Німеччині.

Автоматизація компанії досягла такого рівня, що ризик помилок зведений практично до нуля. Тому, каже Еделмайєр, якщо в компанії працюють лише 52 особи, це тому, що компанія їх потребує. ОСР має свою мережу дистриб'юції, своїх партнерів, які виконують роботу з просування продукції на своїх ринках. А роздмухувати персонал у головному офісі зовсім нерентабельно.
За словами пана Еделмайєра, індустрія витратних матеріалів зараз перебуває на підйомі, незважаючи на деякий спад на початку 21 століття. Сьогодні керівник OCP впевнено дивиться у майбутнє та вірить у успіх своєї компанії.